Služby

Konzultace

Poradenské setkání, profesionální poradenství, individuální přístup, návrhové koncepty, prostor pro diskuzi, optimalizace prostoru, výběr materiálů a barev, doporučení ohledně stylu a designu.

Návrh a 3D vizualizace

Pomocí pokročilých technologií a softwaru pro 3D vizualizaci Vám představíme realistický a detailní pohled na Váš budoucí interiér, abyste si mohli lépe představit konečný výsledek.

Rozpočet

Spolupracujeme s Vámi na sestavení rozpočtu, abychom se ujistili, že vaše investice do bytového designu je efektivní a správně alokovaná.

Provedení na klíč

Nabízíme komplexní službu provedení na klíč, která zahrnuje veškerý proces od návrhu až po realizaci.

Autorský dozor

 Poskytujeme autorský dozor nad průběhem Vaší stavby, abyste měli jistotu kvalitní realizace projektu.

Návrh a realizace zahrad

Také se zaměřujeme na tvorbu harmonických a estetických zahrad, které propojují přírodní prvky s moderním designem, aby vytvářely pohodové prostředí pro odpočinek.

Příprava nemovitosti k prodeji či pronájmu


Vylepšení prezentace nemovitosti pro prodej, strategie přípravy interiéru, úpravy a aranžování prostoru, vkusné doplňky a dekorace, důkladný úklid, zvýraznění atraktivních prvků, maximální využití potenciálu nemovitosti, profesionální fotografie.

Úklid

Po dokončení stavby nebo renovace se postaráme o důkladný úklid prostoru, abyste si mohli užít Váš nový interiér bez zbytečných starostí.


Pokud Vás některá z našich služeb zaujala a máte zájem se dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat. Rádi odpovíme na Vaše dotazy, poskytneme podrobnosti a domluvíme se na konzultaci.