Spolupráce se společnostmi

Spolupracujeme s firmami v rámci rozsáhlých projektů, jako jsou komerční budovy, kancelářské prostory, hotely, restaurace a obchodní centra. Naše zkušenosti a odbornost nám umožňují efektivně řídit a realizovat tyto objemné projekty s ohledem na jedinečné potřeby a požadavky každé firmy. Především se zaměřujeme na vytváření prostorů, které optimalizují pracovní efektivitu, pohodlí zaměstnanců, estetickou přitažlivost.


Moderní kancelářské prostory společnosti ADSPRO

Pracovní prostředí je navrženo s důrazem na efektivitu, pohodlí a estetiku. Čisté linie, ergonomický nábytek a dekorace vytvářejí profesionální a příjemnou atmosféru pro zaměstnance i klienty. Světlé a prosvětlené prostory podporují produktivitu a kreativitu. Každý detail je pečlivě promyšlený, aby odpovídal firemní identitě a přispíval k příjemnému pracovnímu prostředí.

Sídlo společnosti SANACE PO

Sídlo společnosti SANACE PO se nachází v renovovaném průmyslovém areálu plochou 4 000 m2. Návrh revitalizace měl za cíl proměnit opuštěný průmyslový komplex v moderní a atraktivní pracovní prostředí. Revitalizace tohoto průmyslového areálu přináší nový život do prostředí a podporuje inovace a rozvoj společnosti.


Restaurace ve středověkém stylu

Vytvořili jsme úchvatnou restauraci ve středověkém stylu, kde každý kámen a každý detail má svůj význam. Tato rekonstrukce nás vrátila do doby rytířů a dvorských slavností, kde návštěvníci mohou prožívat kouzlo minulosti.

Obchodní prostory značky P....S....Fashion

V nákupním centru Galerie Butovice jsme vytvořili nádherný obchod s dámskou módou, který odráží vkus a kvalitu. Naše rekonstrukce nabízí ženskou eleganci, pohodlí a široký výběr, aby každá žena našla to pravé pro svůj jedinečný styl.


Rádi odpovíme na vaše dotazy, poskytneme podrobnosti a domluvíme se na konzultaci.