Christopher Guy

Kolekce La Belle Ville 

Představujeme Vám značku Christopher Guy v rámci nejnovější kolekce nádherného nábytku La Belle Ville.

Odkaz elegance zanechal Christopher Guy Harrison – jeho stejnojmenná značka Christopher Guy, která zvěčňuje jeho přístup k designu. Jeho návrhy, které spojují evropskou estetiku s akcenty Hollywood Regency, byly k vidění všude od pětihvězdičkových hotelů až po filmový svět Jamese Bonda. Sám Christopher říkával, že luxus považuje za "třešničku" na dortu života a dokázal to bezchybným spojením klasicismu s modernismem prostřednictvím nábytku a dekorativních doplňků.

V éře hromadné výroby se Christopher Guy soustředí na krásu a řemeslo ruční výroby. Každý kus nábytku je dodnes vyráběn na zakázku ručně.

Christopherovy návrhy na pozadí některých z nejhezčích filmů stříbrného plátna se objevily v hollywoodských klasikách, jako je Casino Royale a The Thomas Crowne Affair. Interiéry některých z nejluxusnějších světových hotelů a nemovitostí byly také zařízeny značkou CG. Například Hotel Ritz Carlton v Tokiu, londýnské Claridges a The Dorchester obsahují vizionářskou estetiku designu Christophera Guye. Toto prestižní portfolio se vztahuje i na svět celebrit.

Možnost prohlédnout část kolekce, seznámit se se vzorky a provést objednávky Vám rádi nabídneme u nás v Showroomu CG v Praze.