INTERIÉROVÉ
STUDIO
KORIS

Jsme interiérové studio, které se specializuje na navrhování a realizací interiérů bytových a komerčních objektů.
Pod vedením Ing. Iriny Kosoverové, se věnujeme vytvoření funkčních interiérů, odpovídajících estetickým a finančním požadavkům naších zákazníků. Ačkoliv naše interiéry jsou typicky čisté a přehledné, pohodlně pracujeme v různých stylech, řídíme se individuálními potřebami a vkusem naších klientů. Úzká spolupráce se zástupci nejen světoznámých, ale i českých výrobců nábytku, koupelen, osvětlení, dekoračních materiálů a doplňků umožňuje navrhovat interiéry a exteriéry s použitím exkluzivních a vysoce kvalitních materiálů s ohledem na moderní světové tendence a technologie.

Naše práce začíná ve chvíli, kdy obdržíme prvotní informace a zadání toho, co si zákazník přeje. Pokud je možnost prohlídky objektu využíváme její možnost. Vždy uvítáme možnost osobního seznámení se zákazníkem, protože se domníváme, že osobní setkání je nejpříjemnější a nejefektivnější způsob, jak začít společně pracovat na projektu. Během prvního rozhovoru vytváříme to nejdůležitější – obecnou představu o tom, jaký interiér chcete ve výsledku naší práce mít, o tom, jakým směrem, za použití jakých stylů a barev je potřeba začít vytvářet návrh interiéru.

Po návštěvě objektu a provedení zaměření začínáme tvořit několik variant prvotních návrhů interiéru, abyste si mohli vybrat nejlepší, a po schválení vybrané koncepci zahájíme práci nad vypracováním konečného návrhu interiéru. Hotový návrh Vám předáme ve formě souboru dokumentů v papírově a elektronické podobě.

Za účelem úspěšné realizace hotového návrhu a vypracované koncepce interiéru jsme připraveni nabídnout autorský dozor. S autorským doprovodem bude dosaženo plného souladu vypracované koncepce interiéru a jeho faktické podoby. To Vám umožní získat interiér svých snů.


             Kontakt na mě:

Ing. Irina Kosoverova

bytová architektka


+420 774 970 900

office@koris.cz

@koris.studio